SİZDEN GELENLER

"Özge Hocayı daha önce çalıştığı hastaneden tanırım. Kendisinin yardımıyla hiç veremediğim kiloları verdim. 6 ayda 20 kilo. Şu anki ofisine ise bayılıyorum. Özge Hocaya gelirsek, o kadar samimi ve sevencenki görüşme hiç bitmesin istiyor insan. Özge hoca bana kiloları verdirdi ve sağlıklı beslenmeyi öğretti. Çünkü ömür boyu diyet olmaz ama sağlıklı beslenirsek, verdiğimiz kiloları almayız"

Erkek Danışan

Sağlıklı Beslenme

"Alanında uzman olmanın yanında beslenme danışmanlık konusunda iletişim en önemli kalelerden biri. Özge Hanım ve ekibinin biz danışanlar ile olan iletişimi, verdiği doğru bilgiler ve yönlendirmelerle zaten güçlü olan bu kalesini günden güne daha da sağlamlaştırıyor. Danışanı olmaktan büyük mutluluk duyuyorum ve mutlaka tavsiye ediyorum."

Kadın Danışan

Sağlıklı Beslenme

"Sevgili Özge sadece diyetisyenim değil, yaşam kalitemi artırmamı sağlayan danışmanım aynı zamanda. En ince ayrıntıya kadar düşünüp, beni yönlendirmesi, bilgilendirmesi, takip etmesi, beni merak etmesi çok değerli. Sımsıcak samimiyetini de kimselere değişmem. İyi ki hayatıma dokunmuşsun"

Kadın Danışan

Sağlıklı Beslenme

"Gördüğüm en ilgili, en duyarlı diyetisyen. Özge Hanım sizi bir arkadaş gibi görüp her derdinize yardımcı olmaya çalışarak bütün kolaylıkları sağlıyor. Ofisin dekorasyonu ise şahanedir."

M.E

Sağlıklı Beslenme

"Ilımlı yaklaşan, sağlık, diyet ve teknolojide günceli sürekli takip eden, kişinin istekleri ve ihtiyaçlarına yönelik esnek programlar sunan, sağlık odağını hiç bir zaman kaybetmeyen yeni nesil müthiş diyetisyen."

Kadın Danışan

Sağlıklı Beslenme

"Kilo vermek isteyenlerin gitmesi gereken tek adres bence Özge Öçal'dır. Özge Hanımın güler yüzü ve sizi asla aç bırakmayan diyet listeleri sayesinde çok kısa sürede ideal kilonuza ulaşabilirsiniz."

Erkek Danışan

Sağlıklı Beslenme

Ozgeocal.com.tr Merhaba! Ben Beslenme Uzmanı Özge Öçal. 2008 yılında başarı bursu ile kazandığım Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’ nden 2012 yılında derece ile mezun olup Diyetisyen / Beslenme ve Diyet Uzmanı ünvanını aldım

DİYET İÇERİKLERİM

POPÜLER KATEGORİLER

BENİ TAKİP EDİN

47,300TakipçilerTakip Et
833AboneAbone Ol

©ozgeocal.com.tr Tüm Hakları Saklıdır